Opinie naszych klientów

Mariola Grzelak

Bardzo fajna ekipa do przeprowadzki. Wszystko na wesoło, ale jednocześnie uważnie i z należytą troską o meble. Dzięki Panom koszmar przeprowadzin nie był aż taki. Dziękujemy.

Mateusz Wietecha

Dziękuję za fachową i terminową przeprowadzkę. Na pewno będę was polecał innym. Pełen profesjonalizm, tak trzymać!

Cezary Kapuściński

Dziękuję za pomoc w przeniesieniu mojego biura i za fajną postawę, dzięki której całe zamieszania okazało się zdecydowanie łatwiejsze. Tak trzymajcie chłopaki! Pozdrawiam i polecam.

Maurycy

Z moją przeprowadzką miałem miłą przygodę. Dzięki ekipie i fajnym ludziom. Mogę jedynie polecić. Pozdrowionka.

Beata Żuchowska

Bardzo solidna firma. Panowie profesjonalni i bardzo sprawni. Ostrożnie obchodzą się z meblami dbają jak o swoje 🙂 Wszystko zabezpieczyli przed transportem. Gorąco polecam solidnie i niedrogo. Jestem bardzo zadowolona.

Henryk Witek

Witam, po wczorajszej przeprowadzce mogę spokojnie polecić firmę 🙂 !. Panowie nie tylko pomogli nam sprawnie z przeprowadzką, ale na dodatek byli bardzo weseli i mili, cały wysiłek przewiezienia rzeczy był dzięki temu zdecydowanie mniejszy. Załadunek, wyładunek odbył się z należytą dozą ostrożności, jeśli będzie taka potrzeba skorzystam i będę polecać. Bardzo dziękujemy i pozdrawiamy.

Anna Wywijak

Panowie bardzo sprawnie znieśli i spakowali do samochodu wszystkie kartony (a było ich dziesiątki), meble i dowieźli wszystko do mojego Białegostoku. To co piszą na stronie o braku stresu sprawdziło się w 100 procentach. Gorąco polecam!

Biuro rachunkowe „Plus”

Z powodu powiększenia się ilości obsługiwanych klientów, część archiwum musieliśmy przenieść w inne miejsce. Panowie zajęli się tematem bez zbędnych ceregieli: dość ciężkie kartony wnieśli na samochody i przewieźli sprawnie do celu. Na każdym kroku widać pełen profesjonalizm – szczerze polecam. Maria Zawistowska

Krzysztof i Basia Kowalik

Po telefonie do firmy i uzgodnieniu warunków dostaliśmy do domy kartony, a nawet pisaki do opisywania kartonów. Niby nic, ale bardzo ułatwiło to nam rozpakowywanie rzeczy po przeprowadzce. Będę polecać wszystkim moim znajomym. Bardzo dziękuję.

Wademar Rymus – kowalstwo artystyczne

Z usług firmy WAMA TRANS korzystam od jakiegoś czasu i powiem, że jestem bardzo zadowolony. Zawsze są do dyspozycji, kiedy potrzebuję przewieźć gotowe produkty do klientów, czy materiały do moich małych dzieł. To jest to, tak trzymać.

Tadeusz Zygmunt

Jestem bardzo wymagający i myślałem, że jak zwykle dadzą mi powody do narzekań. Pełne zaskoczenie – sprawnie i bez zbędnych ruchów. Wszystkie kartony z książkami oraz obrazy zostały bezpiecznie przewiezione.

Kinga Cieślik

Również gorąco polecam usługi pana Wojtka! Chciałam przewieźć parę większych rzeczy z Warszawy do Poznania. Przeprowadzka miała zawierać załadunek i rozładunek towaru plus oczywiście transport. Wszystko było dobrze zabezpieczone, przeprowadzka poszła „gładko” i zgodnie z tym co wcześniej ustaliłam z firmą. Mimo, że towaru trochę było to panowie sprężyli się i wszystko trwało bardzo szybko.

Adam Iwankowski

Jestem bardzo zadowolony z przeprowadzki, którą wykonał Pan Wojtek. Obawiałem się że będzie to trwało długo a zrobił to bardzo szybko. Miałem do przewiezienia miedzy innymi kilka szklanych mebli na których mi bardzo zależało, a on przetransportował to bardzo profesjonalnie i staranie. Nic nie zostało uszkodzone a ja byłem bardzo zadowolony z wykonanej usługi.

Mark Calligan

I called this company, because I had to move all my stuff from the apartment in Warsaw to another flat in Poznan. This company did it very fast and professionally. I was happy and satisfied . Try this company and you wont regret.

Jeśli chcesz dodać swoją opinię – użyj formularza na zakładce kontakt.

Zadzwoń

☎ 788 280 080

We speak English
☎ 602 730 601

lub wypełnij formularz, oddzwonimy

Imię i nazwisko (wymagane)

Telefon (wymagany)

Wiadomość (wymagana)

Grupa AMTRANS

Przeprowadzki Bydgoszcz
www.tanie-przeprowadzki.bydgoszcz.pl

Przeprowadzki Gdańsk
tanie-przeprowadzki-gdansk.pl

Przeprowadzki Katowice
tanie-przeprowadzki.katowice.pl

Przeprowadzki Łódź
transport-przeprowadzki-lodz.pl

Przeprowadzki Szczecin
www.tanie-przeprowadzki.szczecin.pl

Przeprowadzki Warszawa
www.tanie-przeprowadzki.warszawa.pl

Przeprowadzki Wrocław
transport-przeprowadzki.wroclaw.pl