Cennik przeprowadzek w Warszawie

Cennik przeprowadzek jest uzależniony od kilku czynników, takich jak wielkość przewożonych materiałów, ilość przewożonego mienia, jego ciężar, piętra załadunku, rozładunku, winda, wąskie klatki itd. Ze swojej strony staramy się zapewnić naszym klientom wysoką jakość świadczonych usług i relatywnie niskie ceny.

Aby poznać całkowity koszt usługi prosimy o kontakt telefoniczny lub wypełnienie formularza, wtedy my skontaktujemy się z Państwem i ustalimy wycenę. Wycena jest bezpłatna i nie zobowiązują Państwa do skorzystania z naszych usług.

cennik przeprowadzek WarszawaObowiązuje indywidualny cennik przeprowadzek

Za każdym razem prosimy o kontakt, aby ustalić ostateczną cenę.

Oferujemy usługi przeprowadzek już od 150 złotych.

Transport poza Warszawę powyżej 50 kilometrów od 2,50 złotych za kilometr. (opłata jest liczona za przejazd tam i z powrotem).

Minimalne zlecenie to 2 godziny pracy. Podane ceny są cenami netto – nie zawierają podatku VAT.

Jeśli nie jesteś pewien ile kilometrów jest pomiędzy miejscem startu i docelowym – sprawdź odległość (strona otwiera się w nowym oknie). Jeśli wpiszesz miejsce startu i miejsce docelowe, na mapie pokaże się plan trasy oraz orientacyjna liczba kilometrów. Liczę kilometrów przemnóż(w zależności od samochodu) przez 5 złotych i w ten sposób ustalisz przybliżony koszt transportu.

Dzielnice Warszawy z bezpłatnym dojazdem do miejsca załadunku:

Bemowo, Białołęka, Bielany, Mokotów, Ochota, Praga Południe, Praga Północ, Rembertów, Śródmieście, Targówek, Ursus, Ursynów, Wawer, Wesoła, Wilanów, Włochy, Wola, Żoliborz.

Od czego zależy koszt przeprowadzki?

Cena przeprowadzki zależy od wielu czynników, takich jak:Odległość między punktem wyjścia a miejscem docelowym: im dalsza odległość, tym zwykle wyższa cena.

  1. Ilość i rodzaj rzeczy, które muszą zostać przetransportowane: im więcej rzeczy do przewiezienia, tym wyższa cena. Ponadto, jeśli wśród tych rzeczy znajdują się przedmioty wymagające szczególnego zabezpieczenia lub specjalnego transportu, np. fortepian, akwarium czy antyki, cena może być wyższa.
  2. Rodzaj i standard usług oferowanych przez firmę przeprowadzkową: im wyższy standard i zakres usług, tym zazwyczaj wyższa cena.
  3. Czas w roku: w okresie letnim i w weekendy ceny przeprowadzek mogą być wyższe.
  4. Warunki drogowe: w przypadku złych warunków pogodowych, np. śniegu lub deszczu, cena przeprowadzki może wzrosnąć ze względu na utrudnienia transportowe.
  5. Dostęp do budynku: jeśli budynek, z którego wyprowadzamy się lub do którego się przeprowadzamy, nie posiada windy lub wejście jest utrudnione, cena przeprowadzki może wzrosnąć.
  6. Dodatkowe usługi: jeśli zdecydujemy się na dodatkowe usługi, takie jak pakowanie lub przenoszenie rzeczy na wyższe piętra, cena przeprowadzki może wzrosnąć.

Podsumowując, wiele czynników wpływa na cenę przeprowadzki, a jej koszt zależy przede wszystkim od wielkości i rodzaju przewożonych rzeczy, standardu i zakresu usług oferowanych przez firmę przeprowadzkową oraz odległości i czasu, w którym przeprowadzka ma zostać wykonana.

Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje stałej współpracy w zakresie transportu przesyłek drobnicowych i stałych zleceń. Przykładem niech będzie stałe dostarczanie materiałów budowlanych dla firmy usługi remontowe Warszawa, które realizujemy w zależności od potrzeb zleceniodawcy. Zapraszamy.