Cennik przeprowadzek w Warszawie

Cennik przeprowadzek jest uzależniony od kilku czynników, takich jak wielkość przewożonych materiałów, ilość przewożonego mienia, jego ciężar, piętra załadunku, rozładunku, winda, wąskie klatki itd. Ze swojej strony staramy się zapewnić naszym klientom wysoką jakość świadczonych usług i relatywnie niskie ceny.

Aby poznać całkowity koszt usługi prosimy o kontakt telefoniczny lub wypełnienie formularza, wtedy my skontaktujemy się z Państwem i ustalimy wycenę. Wycena jest bezpłatna i nie zobowiązują Państwa do skorzystania z naszych usług.

cennik przeprowadzek WarszawaObowiązuje indywidualny cennik przeprowadzek

Za każdym razem prosimy o kontakt, aby ustalić ostateczną cenę.

Oferujemy usługi przeprowadzek już od 150 złotych.

Transport poza Warszawę powyżej 50 kilometrów od 2,50 złotych za kilometr. (opłata jest liczona za przejazd tam i z powrotem).

Minimalne zlecenie to 2 godziny pracy. Podane ceny są cenami netto – nie zawierają podatku VAT.

Jeśli nie jesteś pewien ile kilometrów jest pomiędzy miejscem startu i docelowym – sprawdź odległość (strona otwiera się w nowym oknie). Jeśli wpiszesz miejsce startu i miejsce docelowe, na mapie pokaże się plan trasy oraz orientacyjna liczba kilometrów. Liczę kilometrów przemnóż(w zależności od samochodu) przez 5 złotych i w ten sposób ustalisz przybliżony koszt transportu.

Dzielnice Warszawy z bezpłatnym dojazdem do miejsca załadunku:

Bemowo, Białołęka, Bielany, Mokotów, Ochota, Praga Południe, Praga Północ, Rembertów, Śródmieście, Targówek, Ursus, Ursynów, Wawer, Wesoła, Wilanów, Włochy, Wola, Żoliborz.

Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje stałej współpracy w zakresie transportu przesyłek drobnicowych i stałych zleceń. Przykładem niech będzie stałe dostarczanie materiałów budowlanych dla firmy usługi remontowe Warszawa, które realizujemy w zależności od potrzeb zleceniodawcy. Zapraszamy.