Opinie naszych klientów – przeczytaj, zanim skorzystasz

Anna Potelska

Solidnie,w miarę tanio, bez spiny. Przeprowadzka dość daleka, bo do Gdańska, ale wszystko na czas, zgodnie z ustaleniami. Pozdrowienia

Piotr Zaręba

Polecam. Wszystko na czas, z należytą troską o powierzone przedmioty i w efekcie zero uszkodzeń. Cena umiarkowana a przede wszystkim dobre nastroje.

Patrycja Olszewska

Przeprowadzka to zawsze stres. Na szczęście trafiła mi się doskonała firma przeprowadzkowa. Panowie skutecznie go złagodzili, ostatecznie nie było aż tak strasznie. Mili panowie, uśmiechnięci uwinęli się błyskawicznie – wszystko wyszło jak trzeba. Polecam

Piotr Gawroński

Jestem bardzo zadowolony z poziomu profesjonalizmu usług świadczonych przez Państwa. Przeprowadzka odbyła się bardzo szybko, w miłej atmosferze. Panowie, którzy przyjechali na miejsce byli bardzo mili, pomocni i znają się na swojej pracy. Wszystkie rzeczy delikatne i szklane pozostały w całości. Dodatkowym atutem była możliwość podjechania w dodatkowe miejsce jeszcze przed wyładunkiem i dopakowanie kolejnych rzeczy. Ponadto cena była nieco niższa niż się spodziewałem. Gdybym ponownie musiał organizować przeprowadzkę, bez chwili wahania wybrałbym Państwa firmę.

Grzegorz Nawrocki

Szanuję profesjonalizm w każdym aspekcie. Poza tym uśmiech na twarzach pomimo ciężkiej pracy pomaga zniwelować napięcia emocjonalne, powstające w trakcie zmiany lokum. Jesteście dobrzy w tym, co robicie. Tak trzymać

Mateusz Zawadzki

Cóż dodać, co ująć. Tak powinny pracować przeprowadzki. Dziękuję i powodzenia. Polecam.

Marta Samusionek

Bardzo fajna ekipa do przeprowadzki. Wszystko na wesoło, ale jednocześnie uważnie i z należytą troską o meble. Dzięki Panom koszmar przeprowadzin nie był aż taki. Dziękujemy.

Marlena Matuszkiewicz

Nie zdawałam sobie sprawy, że przeprowadzka to aż taki stres. Chciałam podziękować za podtrzymywanie na duchu i za perfekcyjnie przeprowadzoną akcję. Pozdrawiam i życzę powodzenia.

Marek Wietecha

Dziękuję za fachową i terminową przeprowadzkę. Na pewno będę was polecał innym. Pełen profesjonalizm, tak trzymać!

Cezary Kapuściński

Dziękuję za pomoc w przeniesieniu mojego biura i za fajną postawę, dzięki której całe zamieszanie okazało się zdecydowanie łatwiejsze. Tak trzymajcie chłopaki! Pozdrawiam i polecam.

Maurycy

Z moją przeprowadzką miałem miłą przygodę. Dzięki tej ekipie i fajnym ludziom. Mogę jedynie gorąco polecić. Pozdrowionka.

Beata Żuchowska

Bardzo solidna firma. Panowie profesjonalni i bardzo sprawni. Ostrożnie obchodzą się z meblami dbają jak o swoje 🙂 Wszystko zabezpieczyli przed transportem. Gorąco polecam solidnie i niedrogo. Jestem bardzo zadowolona.

Henryk Witek

Witam, po wczorajszej przeprowadzce mogę spokojnie polecić firmę 🙂 !. Panowie nie tylko pomogli nam sprawnie z przeprowadzką, ale na dodatek byli bardzo weseli i mili, cały wysiłek przewiezienia rzeczy był dzięki temu zdecydowanie mniejszy. Załadunek, wyładunek odbył się z należytą dozą ostrożności, jeśli będzie taka potrzeba skorzystam i będę polecać. Bardzo dziękujemy i pozdrawiamy.

Anna Wywijak

Panowie bardzo sprawnie znieśli i spakowali do samochodu wszystkie kartony (a było ich dziesiątki), meble i dowieźli wszystko do mojego Białegostoku. To co piszą na stronie o braku stresu sprawdziło się w 100 procentach. Gorąco polecam!

Biuro rachunkowe „Plus”

Z powodu powiększenia się ilości obsługiwanych klientów, część archiwum musieliśmy przenieść w inne miejsce. Panowie zajęli się tematem bez zbędnych ceregieli: dość ciężkie kartony wnieśli na samochody i przewieźli sprawnie do celu. Na każdym kroku widać pełen profesjonalizm – szczerze polecam. Maria Zawistowska

Krzysztof i Basia Kowalik

Po telefonie do firmy i uzgodnieniu warunków dostaliśmy do domy kartony, a nawet pisaki do opisywania kartonów. Niby nic, ale bardzo ułatwiło to nam rozpakowywanie rzeczy po przeprowadzce. Będę polecać wszystkim moim znajomym. Bardzo dziękuję.

Wademar Rymus – kowalstwo artystyczne

Z usług firmy WAMA TRANS korzystam od jakiegoś czasu i powiem, że jestem bardzo zadowolony. Zawsze są do dyspozycji, kiedy potrzebuję przewieźć gotowe produkty do klientów, czy materiały do moich małych dzieł. To jest to, tak trzymać.

Tadeusz Zygmunt

Jestem bardzo wymagający i myślałem, że jak zwykle dadzą mi powody do narzekań. Pełne zaskoczenie – sprawnie i bez zbędnych ruchów. Wszystkie kartony z książkami oraz obrazy zostały bezpiecznie przewiezione.

Kinga Cieślik

Również gorąco polecam usługi pana Wojtka! Chciałam przewieźć parę większych rzeczy z Warszawy do Poznania. Przeprowadzka miała zawierać załadunek i rozładunek towaru plus oczywiście transport. Wszystko było dobrze zabezpieczone, przeprowadzka poszła „gładko” i zgodnie z tym co wcześniej ustaliłam z firmą. Mimo, że towaru trochę było to panowie sprężyli się i wszystko trwało bardzo szybko.

Adam Iwankowski

Jestem bardzo zadowolony z przeprowadzki, którą wykonał Pan Wojtek. Obawiałem się że będzie to trwało długo a zrobił to bardzo szybko. Miałem do przewiezienia miedzy innymi kilka szklanych mebli na których mi bardzo zależało, a on przetransportował to bardzo profesjonalnie i staranie. Nic nie zostało uszkodzone a ja byłem bardzo zadowolony z wykonanej usługi.

Mark Calligan

I called this company, because I had to move all my stuff from the apartment in Warsaw to another flat in Poznan. This company did it very fast and professionally. I was happy and satisfied . Try this company and you wont regret.

Jeśli chcesz dodać swoją opinię – użyj formularza na zakładce kontakt.

Zadzwoń

788 280 080

We speak English ☎ 602 730 601

lub wypełnij formularz, oddzwonimy

    Imię i nazwisko (wymagane)

    Telefon (wymagany)

    Wiadomość (wymagana)

    Grupa AMTRANS