Przeprowadzki Warszawa – Wrocław

Przykładowe dane:

 • Odległość z Warszawy do Wrocławia:
  około 342km
 • Cena za transport z Warszawy do Wrocławia jest uzależniona od wielu czynników, takich jak wielkość przewożonych materiałów, ilość przewożonego mienia, jego ciężar, piętra załadunku, rozładunku, winda, wąskie klatki itd. Aby poznać całkowity koszt usługi prosimy o kontakt telefoniczny lub wypełnienie formularza. Skontaktujemy się z Państwem i ustalimy wycenę. Wycena jest bezpłatna i nie zobowiązują Państwa do skorzystania z naszych usług.
 • Czas transportu:
  około 5,5 godzin

Opis

Szczególnie polecamy tą trasę z prostego powodu: dość często zdarza się nam obsługiwać przeprowadzki Warszawa – Wrocław. Jeśli zdarzy się jednocześnie przeprowadzka z powrotem do Warszawy – nie zapłacisz za kurs powrotny. Dzięki temu możesz zaoszczędzić dodatkowe środki, a my i tak wyjdziemy na swoje.

*Powyższa oferta ma charakter informacyjny i jest zaproszeniem do negocjacji, niniejsza oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Skontaktuj się z nami 788 280 080

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Telefon (wymagany)

  Wiadomość (wymagana)

  Przykładowa trasa przeprowadzki Warszawa – Wrocław:

  Wrocław jest miastem na prawach powiatu w południowo-zachodniej Polsce. Wrocław to siedziba władz województwa dolnośląskiego i powiatu wrocławskiego. To miast położone na Nizinie Śląskiej, nad Odrą i czterema jej dopływami. Jest historyczną stolicą Dolnego Śląska, a także całego Śląska.