Przeprowadzki w Warszawie

Zapewniamy, że przeprowadzki w Warszawie zlecone naszej firmie zostaną wykonane szybko i z zachowaniem maksymalnego bezpieczeństwa. Odpowiednią organizację pracy gwarantują nasi pracownicy, którzy potrafią rozwiązać najbardziej nietypowe sytuacje powstające podczas przeprowadzek.

Nasze doświadczenie w zakresie przeprowadzek, daje Państwu pewność, że będziemy z należytą uwagą obchodzić się z meblami i innymi powierzonymi nam sprzętami.

Poza samym transportem, meble i sprzęt będzie ustawiony według Państwa zaleceń w nowej siedzibie/mieszkaniu.

Podczas transportu wszystko jest obłożone specjalnymi miękkimi materiałami, które zapewniają należytą ochronę powierzonego na sprzętu przed wszelkimi uszkodzeniami.

Nasza oferta obejmuje:

 • Przeprowadzki mieszkań i domów
 • Przeprowadzki firm
 • Demontaż oraz montaż mebli
 • Przeprowadzka teściowej za granicę

Szczególnie polecamy tanie przeprowadzki na trasach:

Chcąc, aby przeprowadzka odbyła się bez żadnych niepotrzebnych stresów należy się do niej odpowiednio przygotować. Przygotowanie takie polega na odpowiednim przyszykowaniu przewożonych przedmiotów i zabezpieczeniu ich przed możliwością jakiegokolwiek uszkodzenia. W tym celu należy zabezpieczyć wszelkie przedmioty szklane(dobrym sposobem jest zawinięcie w papier), zablokować wszystkie elementy ruchome, takie jak drzwiczki szafek, półki. Małe przedmioty powinno się umieścić we wcześniej do tego celu przygotowanych kartonów.

Odpowiednio przygotowana przeprowadzka skraca czas usługi, a więc jej koszt, ale przede wszystkim zapewnia, że żaden z przewożonych przedmiotów nie ulegnie uszkodzeniu.

Zadzwoń

788 280 080

We speak English ☎ 602 730 601

lub wypełnij formularz, oddzwonimy

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Telefon (wymagany)

  Wiadomość (wymagana)

  Grupa AMTRANS