Przeprowadzki Warszawa – Gdańsk

Przykładowe dane:

 • Odległość z Warszawy do Gdańska:
  około 344km
 • Cena przeprowadzki Warszawa – Gdańsk jest uzależniona od kilku czynników, takich jak wielkość przewożonych materiałów, ilość przewożonego mienia, jego ciężar, piętra załadunku, rozładunku, winda, wąskie klatki itd. Aby poznać całkowity koszt usługi prosimy o kontakt telefoniczny lub wypełnienie formularza. Skontaktujemy się z Państwem i ustalimy wycenę. Wycena jest bezpłatna i nie zobowiązują Państwa do skorzystania z naszych usług.
 • Czas transportu:
  około 5,2 godzin

 

Opis

Szczególnie polecamy tą trasę z prostego powodu: dość często zdarza się nam obsługiwać przeprowadzki Warszawa – Gdańsk. Jeśli zdarzy się jednocześnie przeprowadzka z powrotem do Warszawy – nie zapłacisz za kurs powrotny. Dzięki temu możesz zaoszczędzić dodatkowe środki, a my i tak wyjdziemy na swoje.

*Powyższa oferta ma charakter informacyjny i jest zaproszeniem do negocjacji, niniejsza oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Skontaktuj się z nami 788 280 080

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Telefon (wymagany)

  Wiadomość (wymagana)

  Przykładowa trasa przeprowadzki Warszawa – Gdańsk:

  Gdańsk to miasto na prawach powiatu w północnej Polsce w województwie pomorskim, jest położone nad Morzem Bałtyckim u ujścia rzeki Motławy do Wisły nad Zatoką Gdańską. Gdańsk jest centrum kulturalnym, naukowym i gospodarczym oraz niezaprzeczalnie to główny węzeł komunikacyjny północnej Polski, stolica województwa pomorskiego